CZ SK EN

Ohlasy

Zuzana, Prešov

Milá Janka,
posielam za seba niekoľko slov o dojmoch a pocitoch zo včerajšieho stretnutia: som rada a vďačná za to, že som mohla byť s vami. Priznávam sa, že som do toho nedala maximum zo seba, čo som dať mohla, ale je vo mne ešte veľa takého „stuhnutého“ a nevyplaveného, čo mi nedovoľuje prejaviť sa naplno. Po takmer roku strávenom na materskej dovolenke, popôrodnej depresii, laktačnej kríze a po niekoľkoročnom žití s názorom môjho partnera, že mám „od prírody“ mužskú polaritu , s ktorou sa nedá nič robiť , resp. zmeniť na ženskú a že vo mne prevláda mužský princíp (aj keď ja o tom presvedčená nie som), po zážitkoch v partnerskom vzťahu, kde som stratila k sebe lásku a úctu a pocit, že som vôbec žena, som sa aspoň nachvíľu strávenú s vami cítila príjemne, plnohodnotne a žensky.
Zlepšilo sa moje vnímanie a cítenie iných žien- doteraz som mnohé vnímala ako súperky. Zistila som, že je v mojich rukách, ako so svojim ženstvom naložím a ako si ho budem vážiť v sebe aj iných ženách.
Teším sa na ženské kruhy, som vďačná tebe Janka zato, že si tu pre ostatné a že robíš s láskou svoju krásnu prácu a ešte som rada, že sa mi podarilo dopísať tento e-mail, lebo mi padajú slzy na klávesnicu a rozmazáva sa mi pred očami text.
S láskou, Zuzana

Saška, Poprad

Milé popradské žienky,
som šťastná, že som včera mala možnosť zažiť kruh plný našich ženských vibrácií, že som zo seba doslova vytriasla nahromadený stres a únavu a že som opäť načerpala inšpiráciu pre svoj bežný život.
Všetkým, ktoré čítajú tieto riadky a majú akékoľvek pochybnosti o tom, či chcú ísť touto cestou sebapoznania, zlepšovania a prirodzeného krásna odkazujem:
Riaďte sa svojou vnútornou intuíciou, je to to najlepšie čo sme od Boha, Matky prírody, Univerza dostali. Čokoľvek Vás v ženskom kruhu stretne, posunie Vás ďalej, pomôže Vám naštartovať úžasné procesy vo Vašom vnútornom tele, vo Vašej mysli., vo Vašom živote….
Janka, vďaka za vedenie (v zmysle vodcovstva aj v zmysle vedomostí (smile) ), za to, že nás spájaš.
S láskou
Saša

Daniela, Poprad

Ahoj Janka,
po prvej hodine Loona dance som išla nabitá ženskou energiou, pokojom a láskou. Ráno, keď som si vykračovala do práce som si uvedomila, že vôbec nepoužívam pri chôdzi svoje boky, ktoré vytvárajú tak krásnu chôdzu nabitú ženskou energiou. Hneď na to som si spomenula, že keď som bola v puberte a začala som chodiť tak, že som vlnila bokmi, lebo sa mi to páčilo a cítila som sa pri tom tak prirodzene a žensky mama ma okríkla, čo tak chodím, že takto sa vlnia iba „pochybné ženské“, a že mám začať chodiť normálne – teda ako chlap. Ale ja chcem chodiť ako žena, s krásnymi ladnými pohybmi. Tieto pohyby spolu so sukňou vytvárajú krásu a ladnosť pohybu, ktorého sme sa vzdali. Je to škoda, lebo v našom lone sa nachádza naša sila, láska a život. Život, ktorý dávame nielen novému životu ale aj sami sebe. V lone sa nám ukladá všetko čo sa deje okolo nás. To dobré – láska, dotyky, pohladenia nielen od iných ale aj od seba samých nás vyživujú, posilňujú a liečia a to negatívne – každodenné starosti, hádky, zla nálada nás oslabuje a keď je toho veľa väčšinou sa to prejaví tým, že máme rôzne ženské problémy. Ak sa pohybujeme v rytme Loona dance naše lono sa prečistí, nabije sa liečivou ženskou energiou a láskou, ktorú budeme dávať nielen samé sebe ale aj všetkým okolo. A preto žienky rozvlňme svoje boky, aby sme svoje lono prebudili, očistili a nabili. Už sa teším na ďalšie stretnutie žienok pri hudbe a v rytme Loona dance.
Ďakujem. Krásny deň.
S láskou objíma Daniela

Daniela, Poprad

Ahoj Janka,
včerajší večer bol prekrásny a nabitý úžasnou energiou, lásky, smiechu, pohody a ženskosťou.
Loona dance mi pomáha sa otvárať a prijať svoju ženskú energiu, uvedomovať si ju a učí ma s ňou pracovať. Ak žena vie vedome pracovať so svojou energiu, láskou a sexualitou, tak ju vie dávať aj ostatným a tým obohacuje svet okolo svojou láskou. Ďakujem, že môžem toto zažívať a robiť svoje okolie krajším a láskavejším vďaka všetkým úžasným žienkam, s ktorými sa stretávame a hlavne Janke, ktorá nás sprevádza.
S láskou objíma Daniela

Andrea, Bratislava

V prvom rade by som sa chcela poďakovať Janke za jej čas, ktorý s nami strávila. Seminár bol veľmi zaujímavý a poučný. Veľa mi dal a posunul ma opäť o niečo bližšie k vedomému prežívaniu vnútornej ženy vo mne. Bolo pre mňa nové prežiť si živly, ktoré nás ženy ovplyvňujú, aj to, ako ich vnútorne prežívam. A tanec archetypov to bola bomba pre mňa aj so záverečným rituálom. Taktiež sa mi páčil Loana dance a dúfam, že sa v Bratislave rozbehne. Na záver by som to zhrnula asi takto: ak by sa mi pošťastilo opäť sa s Jankou stretnúť, rada a s láskou to urobím.
Ďakujem, Andrea

Monika, Bratislava

Janka,
ja ďakujem z hĺbky svojej duše a zároveň sa radujem z toho, čo som spoznala na tvojom workshope a objavila v sebe. Je to nádherné a pre mňa veľmi vzácne. Ďakujem aj ostatným žienkam. Každá mi svojím vstupom/vhľadom a zdieľaním darovala nové poznanie. Považujem zdieľanie žien za kľúč k tomu, čo si želáme žiť a čím si želáme byť.
Na tvojom workshope som spoznávala seba postupne cez vlastný prežitok, skúsenosť, emócie a pocity. Ďakujem za odovzdané poznatky. Našla som seba, svoju pravosť, pravú ženu v žene a pochopila som, aké krásne je byť ženou – ak viem “byť” a ak ešte aj viem byť vedomou ženou.
Môj zámer, s ktorým som prišla na kurz sa naplnil a je úžasné, ako ma vyživil.
Slová sú zbytočné a nenahradia všetko to, čo som pochopila, zažila. Veľmi sa teším, že som tým všetkým prešla a že to pre nás robíš, Janka.
Žienky, ktoré túžia rozkvitnúť vo vedomú ženu, pestovať si ju a hýčkať si aj svoju ženskú esenciu v spojení s mužským princípom, je to workshop práve pre ne.
U Janky sa mi páčilo, ako krásne vedela odkryť aj krásy ženského vnímania, bytia v bežnom živote a aj krásy mužského vnímania, bytia – dávalo mi to vyváženie, rovnováhu a komplexný zmysel. Kurz bol celistvý – nielen poznatky, ale aj zážitky v rovine fyzickej, emočnej a aj energetickej.
Existuje jedno významom veľké slovo za toto všetko:
„ĎAKUJEM – tak veľké aké len môže byť – ĎAKUJEM“
Monika