CZ SK EN

Zuzana Bubáková

bubakova_zuzana.jpg

O mne

Od malička milujem vyjadrenie tancom, tanec mi bol vždy blízky a moja „kariéra“ začala orientálnym tancom, ktorému som prepadla na niekoľko rokov a bol to pre mňa ten čas, kedy som pomaly získavala pozitívnejší vzťah sama k sebe a začala do svojho života vpúšťať ženskú energiu.

Neskôr som orient vymenila za latino. To mi prinieslo neskutočne veľa radosti, slobody a vášne do života. Naučila som sa, že život sa dá žiť s ľahkosťou a netreba ho brať až tak vážne...

Ale až v Loona Dance Academy som sa stretla so skutočným ženstvom, prepojením sama so sebou, so svojím vlastným stredom a nastúpila na cestu hlbokého sebapoznania, po ktorej kráčam doteraz a viem, že tá cesta sa nikdy nekončí.

Loona dance mi priniesol v prvom rade lásku k vlastnému telu, vedomie, inšpiráciu a kontakt samej so sebou a ja by som tieto dary veľmi rada predávala ďalej.

Moje motto znie: 
Ak chceš spoznať samú seba            TANCUJ
Ak chceš milovať samú seba             TANCUJ
Ak chceš zmeniť vzťah samej k sebe TANCUJ

Naše telo je obrovský dar, nástroj, senzor, cez ktorý môžeme vnímať, cítiť, prežívať, môžme si navzájom vymienať dotyky a ako hovorí moja učiteľka Lucka Kupcová:
"Tanec je darem pro telo - osvobozuje slová, emoce, vzpomínky a vedení"
Príďte sa so mnou pretancovať ku svojej podstate, jedinečnosti, jemnosti, láske, sile, ale aj k hĺbkam ženskej duše.

Lekcie Loona dance:
Bratislava - HAGIA SOFIA - oáza pre telo i dušu

Kontakt:
e-mail: 
zuzbubakova@gmail.com
fb:
Loona Dance so Zuzanou