CZ SK EN

Ing. Vladka Čechová

cechova_vladka.jpg

O mne

Moja životná cesta k nájdeniu samej seba a k môjmu vlastnému naplneniu ma inšpirovala natoľko, že som sa rozhodla sprevádzať aj iné ženy na ich ceste k nájdeniu samej seba. Pomocou meditácií, tanca a rôznych transformačných metód osobného rozvoja som objavila svoju jedinečnosť, vyrovnanosť, kreativitu, sebahodnotu a sebalásku.

Rovnako sa učím byť dobrým sprievodcom môjmu synovi, podporovať v ňom jedinečné vlastnosti a zdieľať s ním jeho radosť a nadšenie, keď objaví niečo nové.

Po 17-tich rokoch som odišla z trvalého zamestnania a objavila skutočný zmysel života. Teším sa, že môžem s nadšením pripravovať tanečné lekcie pre ženy a stráviť s nimi príjemné chvíle v spoločnom kruhu pri tanci.

Vo veku 35 rokov ma osobná životná skúsenosť s rozvodom a zverením dieťaťa do striedavej starostlivosti posunula bližšie k sebe a k prehodnoteniu svojho doterajšieho života. Začala som sa podstatne viac venovať sama sebe a hľadať skutočný zmysel života.

Intenzívne som sa začala starať o svoje telo, zdravie a venovať pozornosť zdravej výžive a športu. Tréningom behu a odbehnutím polmaratónu sa mi podarilo vrátiť kondíciu z čias, kedy som sa ako dieťa venovala hodinám karate a tancu v detskom ľudovom súbore. Začala som navštevovať lekcie Loona dance, ktoré mi pomohli odstrániť zdravotné ťažkosti spojené so ženskými orgánmi. Svoju lásku k tancu som podporila aj zapísaním sa na kurz latino tancov a vo voľných chvíľach chodím s priateľmi tancovať salsu.

Popri tancovaní som sa zamýšľala nad tým, čo vlastne znamená byť ženou. Aby som ešte viac prehĺbila svoje znalosti a poznanie o kráse žien, absolvovala som ročnú akadémiu Loona dance v Prahe pod vedením Lucky Kupcovej a tiež polročný výcvik rituálov a ženských kruhov v Bratislave pod vedením Kataríny Runa. Môj život sa zmenil úplne od základov.

Robím, čo ma baví a napĺňa. Vítam každý deň s úsmevom a teším sa na jedinečné chvíle, ktoré so sebou prináša.

Príď so mnou tancovať a objaviť krásnu jedinečnosť samej seba.

Lekcie Loona dance:
Poprad - Lono Života, Sobotské námestie 41

Kontakt:
tel.:
+421 917 647 370
e-mail: info@vladenka.sk, loonadancepp@gmail.com (komunikácia a prihlasovanie)
web: www.vladenka.sk
fb: Loona Vladenka