CZ SK EN

Jana Kečkéšová

keckesova2.jpg

Akreditovaná lektorka Loona dance

Absolventka mnohých transformačných osobnostných a ženských seminárov, zasvätená novodobá kňažka Bohyne u avalonských kňažiek.

O mne

Niekoľko rokov som lektorkou ženských seminárov a ženských kruhov spojených s poznávaním sily a skutočnej podstaty ženy. Moja práca je zameraná na spoznanie darov našej ženskej premenlivosti cez pochopenie zákonitostí nášho menštruačného cyklu a tiež ich uplatnenie v bežnom živote.

Som autorkou projektu Žena v žene, v rámci ktorého organizujem ženské kruhy a workshopy s názvom 4 tváre ženy - premenlivosť ako náš dar a iné. Pracujem pritom s tvorivými pohybovými cvičeniami, cvičeniami na obnovenie kontaktu s maternicou, panvovým dnom, spontánnym tancom, hlasom, relaxáciou, meditáciou a jednoduchými ženskými rituálmi.

Tiež sprevádzam prírodnými ženskými skupinovými aj osobnými prechodovými rituálmi, ponúkam kontakt so ženskou spiritualitou.

Moje doterajšie poznanie a pracovné skúsenosti sa nádherne našli a skĺbili v tanečnom koncepte Loona dance a tvoria tak jednotlivé puzzle jeho celkového obsahového záberu. Navyše tanec, ktorý je jeho hlavnou náplňou, je mojím najobľúbenejším koníčkom už od detstva a prelína sa celým mojim životom ako pódiový a scénický tanec, ktorému som sa roky intenzívne venovala. Preto som sa v koncepte Loona dance celá našla, stal sa mojou životnou a pracovnou cestou a som jeho nadšenou fanúšičkou a propagátorkou už od chvíle, keď som sa o ňom prvý krát dopočula a „ochutnala ho“ :-). Som preto šťastná, že ho môžem ako jedna z prvých akreditovaných lektoriek prinášať ženám aj na Slovensko.

Lekcie Loona dance: 
- Prešov, Košice – pravidelné lekcie
- ostatné slovenské mestá - podľa dopytu a po vzájomnej dohode

Kontakt:
e-mail: info@zenavzene.sk
webwww.zenavzene.sk
fb: Žena v žene, Vedomá žena