CZ SK EN

Akcie

20.10.2021

LOONA DANCE - pretancuj sa k ženskosti

Jana Kečkéšová - Prešov

Miesto konania: Experientia, Slovenská ul. č. 49 , Prešov
Termín: 20.10.2021
Ďalšie termíny: budú doplnené 
Čas stretnutia: 17.00 – 19.30 hod.
Vstupné: 15 €

AKCIA!!! Využi akciu, ktorá trvá od 1.9. - 31.10. a príďte 2 za cenu 1!
Každý mesiac príď s inou ženou :-)

Máš v sebe múdrosť, ktorá sa vyvíjala milióny rokov.

Tanečníčka v tebe k nej má prístup a môže ťa po ceste viesť …

Milé ženy,
pozývam vás na tanečný večer, ktorý sa bude niesť v znamení ženstva a jeho ozdravenia v nás.

Tento večer bude vychádzať z tanečného konceptu Loona dance, ktorého autorkou a učiteľkou v rámci Loona dance academy je Lucie Kupcová.

Loona dance alebo tiež tanec maternice rozvíja zdravé ženské kvality.
Je akýmsi mono pohybom, skrze ktorý sa prepojíme s naším lonom, maternicou a s naším centrom životnej energie (oblasť hrádze).

Program je určený ženám bez rozdielu veku, je zameraný komplexne na posilňovanie panvy a panvového dna. Nepredpokladá sa skúsenosť s tancom. Lekcie sú vhodné pre ženy v akomkoľvek veku aj začiatočníčky.

Tanec maternice a cviky môžu pri pravidelnom cvičení a tanci zmierniť až odstrániť:
• menštruačné bolesti, nepravidelnosť menštruácie, gynekologické ťažkosti
• problémy s počatím, v tehotenstve a pri pôrode
• bolesti bedrovej oblasti, bedrových kĺbov
• pomáha k intenzívnejšiemu prežívaniu pohlavného styku a zlepšeniu sexuálneho života

Budeme tancovať v štýle Orientu a Afriky, Havaja, pravohemisférového tanca a iné. Dozvieme sa základné informácie o panvovom dne, o našej cyklickosti a premenlivosti, prepojíme sa s maternicou skrze zvuk, kresbu, vizualizáciu alebo dych.

Zameriame sa na našu najdôležitejšiu ženskú časť – oblasť našej panvy a bokov – oživíme si ju, precvičíme, rozhýbeme, s láskou sa s ňou skontaktujeme. Prispejeme tak k jej čisteniu, harmonizácii a liečeniu.

Pozornosť budeme venovať aj nášmu panvovému dnu, ktoré je neoddeliteľnou súčasťou ženy v nás, relaxačnej meditácii a jednoduchému vzájomnému ženskému zdieľaniu.


A prečo tanec?
Tanec je pre ženu jednou z činností, ktorá nás najrýchlejšie spája s tým, čo robí ženu ženou. Navyše je to veľmi príjemné.
Je to jednoduchý a nenásilný pohyb, pri ktorom sa spájame s naším telom, emóciami, upokojujeme myseľ a tieto naše tri dôležité časti harmonicky prepájame do jedného celku.
Vedie nás to k veľkému uvoľneniu a relaxu, k vnútornej radosti a pocitu šťastia a tiež k spojeniu sa so sebou a našou múdrosťou. Stávame sa šťastnejšími, spokojnejšími a sebavedomejšími ženami.

Loona dancetanečná meditácia pre ženy – je priamo zameraný na potreby a rozvoj ženskej časti v nás a zároveň na jej harmonické prepojenie s našou mužskou časťou.

Loona dance ako darček

Pre tie z vás, ktoré by chceli darovať Loona dance večer alebo Loona dance celodenný workshop žene blízkej vášmu srdcu, ponúkam možnosť zakúpiť si Darčekovú poukážku v hodnote, pre ktorú sa rozhodnete.

V prípade vášho záujmu mi píšte na info@zenavzene.sk.

So sebou si prineste: ľahké oblečenie na tanec a pohyb (dlhé šaty alebo sukňa je vítaná), ponožky (budeme naboso), šatku na oči, bedrovú šatku s peniažkami (iba ak máte svoju), fľašu s vodou. 

Predošlé tanečné skúsenosti nie sú potrebné! Pre ženu každého veku!

Prihlás sa tu: info@zenavzene.sk

Teším sa na vás,

Janka Kečkéšová
akreditovaná lektorka Loona dance